Alleen 18+. Gokken kan verslavend zijn – Speel verantwoord.

Slot van Relax Gaming

Mega Masks

RTP
96,61%
Maximale winst
2.451x

Mega Masks is een online slot van Relax Gaming. Je speelt op een speelveld van 5 rollen met 41 winlijnen. Belangrijkste feature: free spins. Belangrijkste cijfers: een RTP van 96,61% en een maximale winst van 2.451x de inzet. Thema’s: de Azteken en de Maya’s. Er is een officiële gratis demo beschikbaar.

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

Spelen bij Aurivo Casino (opent in nieuw tabblad)

Biedt Relax Gaming aan · check of Mega Masks in jouw land in de lobby staat.

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Belangrijkste voorwaarden

Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Lees de volledige gidsWord gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren
206 slots van Relax Gaming Word gratis lid om Relax Gaming te volgen en nieuwe slots als eerste te zien
Slot Mega Masks van Relax Gaming

Kort antwoord

Mega Masks is een slot van Relax Gaming met een RTP van 96,61% en een maximale winst van 2.451x. Het spel werkt met 41 winlijnen en biedt free spins. Er is een officiële gratis demo beschikbaar. De RTP kan per casino verschillen.

Op deze pagina9 onderdelen

Belangrijkste gegevens

RTP
96,61%
0,57 procentpunt boven de mediaan (96,04%)
Maximale winst
2.451x
Hoger dan 28% van de slots in onze database
Speelveld
5 rollen
Uitbetaling
41 winlijnen
Inzetbereik
US$ 0,10–US$ 150
Jackpot
Geen

Niet gepubliceerd door de provider: volatiliteit

Casino’s met spellen van Relax Gaming

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

  • Aurivo Casino100% tot $1.000 + 200 free spins30x op de bonusBiedt Relax Gaming aan
    Spelen bij Aurivo Casino (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Check of Mega Masks in jouw land in de lobby staat.

Wat kost een uur spelen?

Thema’s:

Azteken en Maya’s

Gratis demo Leden

Probeer Mega Masks met speelgeld voordat je beslist of je met echt geld speelt. Officiële demo’s van Relax Gaming zijn gratis voor leden van GambGenius.

Ledentoegang – volledige gids ontgrendeld

Zo speel je Mega Masks (alleen voor leden)

Je wint als gelijke symbolen op een actieve winlijn landen, meestal van links naar rechts vanaf de meest linkse rol. Je totale inzet wordt over de lijnen verdeeld, en elke lijnwinst is de lijninzet maal de waarde van het symbool in de uitbetalingstabel.

Je speelt Mega Masks op een speelveld van 5 rollen met 41 winlijnen.

  1. Kies je inzet. Kies je totale inzet per spin tussen US$ 0,10 en US$ 150. Winsten worden uitbetaald als veelvoud van deze inzet.
  2. Bekijk de uitbetalingstabel. Open het infoscherm van het spel om te zien wat elk symbool uitbetaalt en wat de exacte regels voor deze versie zijn.
  3. Draai. De uitkomst van elke spin wordt bepaald door een gecertificeerde toevalsgenerator en staat los van eerdere spins.
  4. Activeer de bonus. Land het vereiste aantal scattersymbolen om de free spins te starten.

De volledige gids voor Mega Masks: zo werken winsten, 1 feature en 3 strategietips

  • Wat een RTP van 96,61% kost per US$ 100 ingezet: gemiddeld US$ 3,39
  • 1 feature uitgelegd: free spins
  • 2 RTP-versies vergeleken: 96,61%, 96,21%
  • Strategietips voor Mega Masks

Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+

Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?

Zo werken winsten (alleen voor leden)

Wat een RTP van 96,61% kost per US$ 100 ingezet, de maximale winst van 2.451x bij een inzet van US$ 1

De hoofdprijs is begrensd op 2.451x je inzet. Bij een spin van US$ 1 is dat US$ 2.451; bij US$ 0,20 is het US$ 490,20. Wordt de grens bereikt, dan eindigt de ronde meestal direct.

Wat een RTP van 96,61% betekent

Verwacht rendement = inzet × 96,61%
Over US$ 100 aan totale inzetten is het gemiddelde verlies op lange termijn US$ 3,39

RTP is een langetermijngemiddelde over miljoenen spins. Elke afzonderlijke sessie kan ver boven of onder dat gemiddelde eindigen, zeker bij een volatiel spel.

Features uitgelegd (alleen voor leden)

1 feature uitgelegd: free spins

Free spins

Een bonusronde met spins die je saldo niets kosten, meestal geactiveerd door drie of meer scattersymbolen. Winsten tijdens de ronde worden bij je saldo opgeteld, en in veel spellen kun je extra spins opnieuw activeren.

Strategietips (alleen voor leden)

  • Check welke RTP-versie je speelt. Relax Gaming biedt dit spel aan met 96,61%, 96,21%. Open de spelregels bij je casino en kies bij voorkeur sites die de versie met 96,61% draaien.

Nog 2 tips

  • Een bonus rondspelen: bij een RTP van 96,61% kost het rondspelen van US$ 1.000 gemiddeld ongeveer US$ 33,90. Lees de bonusvoorwaarden, want sommige casino’s sluiten bepaalde spellen uit. Reken het na met de inzetvereiste-calculator.
  • Stel limieten in voordat je speelt. Bepaal vooraf je verlieslimiet en speeltijd en stop zodra je een van beide bereikt. Geen enkel patroon of inzetsysteem verandert de uitkomst van een spin.

Meer hierover in RTP en volatiliteit van slots uitgelegd en bankrollmanagement.

RTP-versies (alleen voor leden)

2 RTP-versies vergeleken: 96,61%, 96,21%

Relax Gaming levert Mega Masks in 2 RTP-versies en elk casino kiest zelf welke het draait. Over US$ 1.000 aan inzetten kost de versie van 96,21% gemiddeld ongeveer US$ 4 meer dan de versie van 96,61%.

RTP-versies van Mega Masks
VersieGemiddelde kosten per US$ 100 ingezetMeer dan de beste
96,61% (beste)US$ 3,39—
96,21%US$ 3,79+US$ 0,40

Open de spelregels of het infoscherm van het spel bij je casino om te zien welke versie het draait.

Een andere versie gezien bij een casino? Zo werken RTP-meldingen van leden

Vragen

Veelgestelde vragen

Wie heeft Mega Masks gemaakt?

Mega Masks is ontwikkeld door Relax Gaming.

Wat is de RTP van Mega Masks?

De standaard-RTP van Mega Masks is 96,61%. Relax Gaming levert ook versies met 96,21%, dus kijk in het infoscherm van het spel bij je casino.

Wat is de maximale winst bij Mega Masks?

De maximale winst bij Mega Masks is 2.451x je inzet; bij een spin van US$ 1 is dat US$ 2.451.

Kan ik Mega Masks gratis spelen?

Ja. Leden van GambGenius kunnen de officiële demo van Mega Masks van Relax Gaming gratis op deze pagina spelen. De demo werkt alleen met speelgeld, dus winsten kun je niet opnemen, en hij is bedoeld voor spelers van 18 jaar en ouder.

Heeft Mega Masks een bonus buy?

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staat voor Mega Masks geen bonus buy vermeld.

Waar kan ik Mega Masks spelen?

Aurivo Casino biedt spellen van Relax Gaming aan. Check of Mega Masks in jouw land in de lobby staat voordat je je aanmeldt. 18+ · Nieuwe klanten · Voorwaarden van toepassing. Beschikbaarheid verschilt per land.

Waar deze gegevens vandaan komen

De gegevens komen van de eigen website van de provider en 1 onafhankelijke slotdatabase. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus check altijd de spelregels voordat je speelt.

Spelafbeeldingen © Relax Gaming, getoond om het spel te herkennen.

Redactie van GambGenius

Gegevens gecontroleerd op

Onze redacteuren lezen de volledige voorwaarden van elke aanbieding en berekenen de verwachte waarde van elke bonus voordat die wordt opgenomen. Lees ons redactiebeleid.

Word gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren

Mega Masks · Aurivo Casino · 100% tot $1.000

Spelen bij Aurivo (opent in nieuw tabblad)

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Gokken moet leuk blijven

Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.

Hulpmiddelen voor verantwoord spelen