Alleen 18+. Gokken kan verslavend zijn – Speel verantwoord.

Slot van Stakelogic

Space Stallion

RTP
96,11%
Volatiliteit
Gemiddeld
Maximale winst
7.200x

Stakelogic bracht de slot Space Stallion uit in 2019. De slot betaalt uit op 30 winlijnen. Belangrijkste features: free spins, multipliers en wildsymbolen. In één oogopslag: een RTP van 96,11%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 7.200x de inzet. Thema’s: het Wilde Westen, dieren en de ruimte. Er is een officiële gratis demo beschikbaar.

Bekijk de beste slotcasino’s

We hebben nog niet bevestigd welke partner dit spel aanbiedt.

Lees de volledige gidsWord gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren
Meer
294 slots van Stakelogic Word gratis lid om Stakelogic te volgen en nieuwe slots als eerste te zien
Slot Space Stallion van Stakelogic

Kort antwoord

Space Stallion is een slot van Stakelogic (2019) met een RTP van 96,11%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 7.200x. Het spel werkt met 30 winlijnen en biedt free spins, multipliers en wildsymbolen. Er is een officiële gratis demo beschikbaar. De RTP kan per casino verschillen.

Op deze pagina11 onderdelen

Belangrijkste gegevens

RTP
96,11%
0,07 procentpunt boven de mediaan (96,04%)
Volatiliteit
Gemiddeld3 van 6 op onze volatiliteitsschaal
Maximale winst
7.200x
Hoger dan 61% van de slots in onze database
Uitbetaling
30 winlijnen
Uitgebracht
19 dec. 2019

Niet gepubliceerd door de provider: speelveld, inzetbereik, jackpot

Best beoordeelde casino’s (check of het spel beschikbaar is)

We hebben nog niet bevestigd welke partner dit spel aanbiedt.

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

  • Aurivo Casino100% tot $1.000 + 200 free spins30x op de bonus
    200 spins + 100% bij Aurivo Casino (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

  • Velmora150 free spins zonder inzetvereiste Houd al je winstGeen inzetvereiste
    Claim 150 spins zonder inzetvereiste bij Velmora (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Geen inzetvereiste. 7 dagen. 150 spins op Big Bass Bonanza van US$ 0,10. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

  • Kronos Royale200% tot $2.000 + 10% cashback per week40x op de bonus
    200% bonus claimen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden
    Cashback
    Cashback: 10% van je netto casinoverlies per week (maandag t/m zondag), elke maandag uitbetaald als echt geld zonder inzetvereiste, tot $500 per week.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

De beschikbaarheid van spellen verschilt per casino en per land.

Wat kost een uur spelen?

Thema’s:

Wilde WestenDierenRuimte en sciencefiction

Gratis demo Leden

Probeer Space Stallion met speelgeld voordat je beslist of je met echt geld speelt. Officiële demo’s van Stakelogic zijn gratis voor leden van GambGenius.

Ledentoegang – volledige gids ontgrendeld

Zo speel je Space Stallion (alleen voor leden)

Je wint als gelijke symbolen op een actieve winlijn landen, meestal van links naar rechts vanaf de meest linkse rol. Je totale inzet wordt over de lijnen verdeeld, en elke lijnwinst is de lijninzet maal de waarde van het symbool in de uitbetalingstabel.

Space Stallion betaalt uit met 30 winlijnen.

  1. Kies je inzet. Kies je totale inzet per spin. Winsten worden uitbetaald als veelvoud van deze inzet.
  2. Bekijk de uitbetalingstabel. Open het infoscherm van het spel om te zien wat elk symbool uitbetaalt en wat de exacte regels voor deze versie zijn.
  3. Draai. De uitkomst van elke spin wordt bepaald door een gecertificeerde toevalsgenerator en staat los van eerdere spins.
  4. Activeer de bonus. Land het vereiste aantal scattersymbolen om de free spins te starten.

De volledige gids voor Space Stallion: zo werken winsten, 3 features en 4 strategietips

  • Je inzetplan: budget van US$ 50 → ongeveer US$ 0,25 per spin (gemiddelde volatiliteit)
  • Wat een RTP van 96,11% kost per US$ 100 ingezet: gemiddeld US$ 3,89
  • 3 features uitgelegd: free spins, multipliers, wildsymbolen
  • Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250
  • 2 RTP-versies vergeleken: 96,11%, 96,1%
  • 4 slots in dezelfde stijl met een hogere RTP (tot 98,06%)
  • Strategietips en een sessieplanner voor Space Stallion

Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+

Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?

Zo werken winsten (alleen voor leden)

Wat een RTP van 96,11% kost per US$ 100 ingezet, de maximale winst van 7.200x bij een inzet van US$ 1

De hoofdprijs is begrensd op 7.200x je inzet. Bij een spin van US$ 1 is dat US$ 7.200; bij US$ 0,20 is het US$ 1.440. Wordt de grens bereikt, dan eindigt de ronde meestal direct.

Multipliers worden op winsten toegepast zodra ze landen; in veel spellen worden meerdere multipliers bij elkaar opgeteld of met elkaar vermenigvuldigd, en daar komen de grootste winsten vandaan.

Wat een RTP van 96,11% betekent

Verwacht rendement = inzet × 96,11%
Over US$ 100 aan totale inzetten is het gemiddelde verlies op lange termijn US$ 3,89

RTP is een langetermijngemiddelde over miljoenen spins. Elke afzonderlijke sessie kan ver boven of onder dat gemiddelde eindigen, zeker bij een spel met een gemiddelde volatiliteit.

Features uitgelegd (alleen voor leden)

3 features uitgelegd: free spins, multipliers, wildsymbolen

Free spins

Een bonusronde met spins die je saldo niets kosten, meestal geactiveerd door drie of meer scattersymbolen. Winsten tijdens de ronde worden bij je saldo opgeteld, en in veel spellen kun je extra spins opnieuw activeren.

Multipliers

Multipliers vergroten een winst met een vaste factor, zoals 2x of 10x. Ze kunnen aan symbolen gekoppeld zijn, voor een hele spin gelden of tijdens een feature oplopen, en zorgen voor de meeste grote winsten.

Wildsymbolen

Wilds vervangen gewone symbolen en helpen zo winnende combinaties te vormen. Scatter- en bonussymbolen vervangen ze normaal gesproken niet.

Strategietips (alleen voor leden)

  • Stem je inzet af op de volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans. Reken op droge periodes tussen features, maar niet op extreme schommelingen. Een eenvoudige regel: neem budget mee voor minstens 200 spins; bij een budget van US$ 50 past dus een inzet van ongeveer US$ 0,25.

Nog 3 tips en een sessieplanner

  • Check welke RTP-versie je speelt. Stakelogic biedt dit spel aan met 96,11%, 96,1%. Open de spelregels bij je casino en kies bij voorkeur sites die de versie met 96,11% draaien.
  • Een bonus rondspelen: bij een RTP van 96,11% kost het rondspelen van US$ 1.000 gemiddeld ongeveer US$ 38,90. Lees de bonusvoorwaarden, want sommige casino’s sluiten bepaalde spellen uit. Reken het na met de inzetvereiste-calculator.
  • Stel limieten in voordat je speelt. Bepaal vooraf je verlieslimiet en speeltijd en stop zodra je een van beide bereikt. Geen enkel patroon of inzetsysteem verandert de uitkomst van een spin.

Meer hierover in RTP en volatiliteit van slots uitgelegd en bankrollmanagement.

Past het bij je budget? (alleen voor leden)

Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250

Bij een volatiliteit die gemiddeld is, raden we een budget aan voor minstens 200 spins. Hieronder zie je wat dat betekent voor Space Stallion.

Inzetplannen voor Space Stallion
BudgetInzet per spinInzetbereikGemiddelde kosten van 200 spins
US$ 20US$ 0,10Inzetbereik niet gepubliceerdUS$ 0,78
US$ 50US$ 0,25Inzetbereik niet gepubliceerdUS$ 1,95
US$ 100US$ 0,50Inzetbereik niet gepubliceerdUS$ 3,89
US$ 250US$ 1,25Inzetbereik niet gepubliceerdUS$ 9,73

Alleen gemiddelden: een korte sessie kan ver boven of onder deze bedragen eindigen. Stel een verlieslimiet in voordat je speelt.

RTP-versies (alleen voor leden)

2 RTP-versies vergeleken: 96,11%, 96,1%

Stakelogic levert Space Stallion in 2 RTP-versies en elk casino kiest zelf welke het draait. Over US$ 1.000 aan inzetten kost de versie van 96,1% gemiddeld ongeveer US$ 0,10 meer dan de versie van 96,11%.

RTP-versies van Space Stallion
VersieGemiddelde kosten per US$ 100 ingezetMeer dan de beste
96,11% (beste)US$ 3,89—
96,1%US$ 3,90+US$ 0,01

Open de spelregels of het infoscherm van het spel bij je casino om te zien welke versie het draait.

Een andere versie gezien bij een casino? Zo werken RTP-meldingen van leden

Zelfde stijl, betere RTP (alleen voor leden)

4 slots in dezelfde stijl met een hogere RTP (tot 98,06%)

Slots met dezelfde mechaniek (winlijnen) en dezelfde volatiliteit (gemiddeld) als Space Stallion, met een hogere gepubliceerde RTP. Casino’s kunnen van elk van deze spellen nog steeds lagere versies draaien.

Vragen

Veelgestelde vragen

Wie heeft Space Stallion gemaakt?

Space Stallion is ontwikkeld door Stakelogic en kwam uit in 2019.

Wat is de RTP van Space Stallion?

De standaard-RTP van Space Stallion is 96,11%. Stakelogic levert ook versies met 96,1%, dus kijk in het infoscherm van het spel bij je casino.

Heeft Space Stallion een hoge volatiliteit?

Space Stallion heeft een gemiddelde volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans.

Wat is de maximale winst bij Space Stallion?

De maximale winst bij Space Stallion is 7.200x je inzet; bij een spin van US$ 1 is dat US$ 7.200.

Kan ik Space Stallion gratis spelen?

Ja. Leden van GambGenius kunnen de officiële demo van Space Stallion van Stakelogic gratis op deze pagina spelen. De demo werkt alleen met speelgeld, dus winsten kun je niet opnemen, en hij is bedoeld voor spelers van 18 jaar en ouder.

Heeft Space Stallion een bonus buy?

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staat voor Space Stallion geen bonus buy vermeld.

Waar deze gegevens vandaan komen

De gegevens komen van de eigen website van de provider en 1 onafhankelijke slotdatabase. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus check altijd de spelregels voordat je speelt.

Spelafbeeldingen © Stakelogic, getoond om het spel te herkennen.

Redactie van GambGenius

Gegevens gecontroleerd op

Onze redacteuren lezen de volledige voorwaarden van elke aanbieding en berekenen de verwachte waarde van elke bonus voordat die wordt opgenomen. Lees ons redactiebeleid.

Word gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren

Space Stallion · Best beoordeelde casino’s

Bekijk de beste slotcasino’s

We hebben nog niet bevestigd welke partner dit spel aanbiedt.

Niet aangeboden door onze partners

Vergelijkbare slots die je bij onze partners kunt spelen

18+ · Nieuwe klanten · Voorwaarden van toepassing. Beschikbaarheid verschilt per land.

Vergelijkbare slots

Meer van Stakelogic

Alle slots van Stakelogic

Gokken moet leuk blijven

Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.

Hulpmiddelen voor verantwoord spelen