Alleen 18+. Gokken kan verslavend zijn – Speel verantwoord.

Slot van Games Global

Win Spinner

RTP
96%
Volatiliteit
Gemiddeld
Maximale winst
500x

Win Spinner is een slot van Games Global uit 2007. In één oogopslag: een RTP van 96%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 500x de inzet.

Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

Biedt Games Global aan · check of Win Spinner in jouw land in de lobby staat.

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Belangrijkste voorwaarden

18+. Alleen voor nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10 tijdens het rondspelen. Cashback: 10% van je netto casinoverlies per week (maandag t/m zondag), elke maandag uitbetaald als echt geld zonder inzetvereiste, tot $500 per week. Aanbieding 60 dagen geldig. Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Lees de volledige gids
Toegevoegd op 1.501 slots van Games Global
Slot Win Spinner van Games Global

Kort antwoord

Win Spinner is een slot van Games Global (2007) met een RTP van 96%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 500x. De RTP kan per casino verschillen.

Belangrijkste gegevens

RTP
96%
Volatiliteit
Gemiddeld
Maximale winst
500x
Uitgebracht
15 september 2007

Niet gepubliceerd door de provider: speelveld, inzetbereik, jackpot

Casino’s met spellen van Games Global

  • Kronos Royale200% tot $2.000 + 10% cashback per week40x op de bonusBiedt Games Global aan
    Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    18+. Alleen voor nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10 tijdens het rondspelen. Cashback: 10% van je netto casinoverlies per week (maandag t/m zondag), elke maandag uitbetaald als echt geld zonder inzetvereiste, tot $500 per week. Aanbieding 60 dagen geldig. Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Check of Win Spinner in jouw land in de lobby staat.

Wat kost een uur spelen?

Ledentoegang – volledige gids ontgrendeld

Zo speel je Win Spinner (alleen voor leden)

Dit spel gebruikt een eigen systeem om winsten te bepalen. Kijk in de uitbetalingstabel in het spel hoe combinaties precies worden gevormd.

  1. Kies je inzet. Kies je totale inzet per spin. Winsten worden uitbetaald als veelvoud van deze inzet.
  2. Bekijk de uitbetalingstabel. Open het infoscherm van het spel om te zien wat elk symbool uitbetaalt en wat de exacte regels voor deze versie zijn.
  3. Draai. De uitkomst van elke spin wordt bepaald door een gecertificeerde toevalsgenerator en staat los van eerdere spins.

De volledige gids voor Win Spinner: zo werken winsten en 3 strategietips

  • Je inzetplan: budget van US$ 50 → ongeveer US$ 0,25 per spin (gemiddelde volatiliteit)
  • Wat een RTP van 96% kost per US$ 100 ingezet: gemiddeld US$ 4,00
  • Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250, getoetst aan de minimale inzet van US$ 0,10
  • Strategietips en een sessieplanner voor Win Spinner

Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+

Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?

Zo werken winsten (alleen voor leden)

Wat een RTP van 96% kost per US$ 100 ingezet, de maximale winst van 500x bij een inzet van US$ 1

De hoofdprijs is begrensd op 500x je inzet. Bij een spin van US$ 1 is dat US$ 500; bij US$ 0,20 is het US$ 100. Wordt de grens bereikt, dan eindigt de ronde meestal direct.

Wat een RTP van 96% betekent

Verwacht rendement = inzet × 96%
Over US$ 100 aan totale inzetten is het gemiddelde verlies op lange termijn US$ 4,00

RTP is een langetermijngemiddelde over miljoenen spins. Elke afzonderlijke sessie kan ver boven of onder dat gemiddelde eindigen, zeker bij een spel met een gemiddelde volatiliteit.

Features uitgelegd (alleen voor leden)

Wat er in het infoscherm staat

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staan voor dit spel geen speciale features vermeld. Kijk in het infoscherm van het spel voor details.

Strategietips (alleen voor leden)

  • Stem je inzet af op de volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans. Reken op droge periodes tussen features, maar niet op extreme schommelingen. Een eenvoudige regel: neem budget mee voor minstens 200 spins; bij een budget van US$ 50 past dus een inzet van ongeveer US$ 0,25.

Nog 2 tips en een sessieplanner

  • Een bonus rondspelen: bij een RTP van 96% kost het rondspelen van US$ 1.000 gemiddeld ongeveer US$ 40,00. Lees de bonusvoorwaarden, want sommige casino’s sluiten bepaalde spellen uit. Reken het na met de inzetvereiste-calculator.
  • Stel limieten in voordat je speelt. Bepaal vooraf je verlieslimiet en speeltijd en stop zodra je een van beide bereikt. Geen enkel patroon of inzetsysteem verandert de uitkomst van een spin.

Meer hierover in RTP en volatiliteit van slots uitgelegd en bankrollmanagement.

Past het bij je budget? (alleen voor leden)

Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250, getoetst aan de minimale inzet van US$ 0,10

Bij een volatiliteit die gemiddeld is, raden we een budget aan voor minstens 200 spins. Hieronder zie je wat dat betekent voor Win Spinner.

Inzetplannen voor Win Spinner
BudgetInzet per spinInzetbereikGemiddelde kosten van 200 spins
US$ 20US$ 0,10PastUS$ 0,80
US$ 50US$ 0,25PastUS$ 2
US$ 100US$ 0,50PastUS$ 4
US$ 250US$ 1,25PastUS$ 10

Alleen gemiddelden: een korte sessie kan ver boven of onder deze bedragen eindigen. Stel een verlieslimiet in voordat je speelt.

Vragen

Veelgestelde vragen

Wie heeft Win Spinner gemaakt?

Win Spinner is ontwikkeld door Games Global en kwam uit in 2007.

Wat is de RTP van Win Spinner?

De standaard-RTP van Win Spinner is 96%.

Heeft Win Spinner een hoge volatiliteit?

Win Spinner heeft een gemiddelde volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans.

Wat is de maximale winst bij Win Spinner?

De maximale winst bij Win Spinner is 500x je inzet; bij een spin van US$ 1 is dat US$ 500.

Kan ik Win Spinner gratis spelen?

Op dit moment niet op GambGenius: we hebben geen officiële demo van Win Spinner van Games Global.

Heeft Win Spinner een bonus buy?

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staat voor Win Spinner geen bonus buy vermeld.

Waar kan ik Win Spinner spelen?

Kronos Royale biedt spellen van Games Global aan. Check of Win Spinner in jouw land in de lobby staat voordat je je aanmeldt. 18+ · Nieuwe klanten · Voorwaarden van toepassing. Beschikbaarheid verschilt per land.

Waar deze gegevens vandaan komen

De gegevens komen van 1 onafhankelijke slotdatabase. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus check altijd de spelregels voordat je speelt.

Spelafbeeldingen © Games Global, getoond om het spel te herkennen.

Win Spinner · Kronos Royale · 200% tot $2.000

Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Gokken moet leuk blijven

Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.

Hulpmiddelen voor verantwoord spelen