Slots van 4ThePlayer
4ThePlayer is een online slotstudio met een Britse vergunning, in juli 2018 opgericht door ervaren branchekenners, onder wie Andrew Porter, Chris Ash en Henry McLean. De spellen worden verspreid via partnerplatforms zoals Yggdrasil, Relax Gaming en Gaming Realms, en diverse titels gebruiken het Dream Drop-jackpotsysteem van Relax. De studio staat bekend om eigen mechanieken zoals Money Ways (winmanieren met geldwaarden), de prijsmeters van Boosting Fortunes, releases op basis van Gigablox en een staande big-reel-modus voor mobiel, plus langlopende reeksen zoals de Yeti- en 4 Fantastic Fish-spellen.
Kort antwoord
4ThePlayer heeft 66 slots in onze database met een gemiddelde RTP van 95,18%; het spel met de hoogste RTP is 1 Left Alive (97%).
- Opgericht
- 2018
- Hoofdkantoor
- London, United Kingdom
- Website
- www.4theplayer.com
Waar je slots van 4ThePlayer kunt spelen
Nog geen van onze partners heeft spellen van 4ThePlayer bevestigd. Bekijk onze best beoordeelde casino’s.
Laatste releases
Nieuwste van 4ThePlayer
3 Cash Chameleons22 okt. 20261B10,000 BC Fire & Ice1 okt. 2026
9K Wild Yeti Dream Drop22 sep. 2026
7x7 Zeus Max3 sep. 20265W5 Wild Buffalo Dream Drop22 jul. 2026
4TP Railroad Robbery2 jul. 2026
4 Fantastic Lobsters Gold25 jun. 2026
4TP Gods of Africa30 apr. 2026
5k Gold Mine9 apr. 20265W5 Wild Buffalo 324 mrt. 2026
4 Fantastic Fish Puffer Pots19 mrt. 2026
10,000 X Gold 226 feb. 2026Bekijk en sorteer alle 66
Hoogste RTP
Grootste maximale winst
Met officiële demo
Reeksen van 4ThePlayer
4 Fantastic Fish Puffer Pots11 spellen
9K Wild Yeti Dream Drop6 spellen5W5 Wild Buffalo 35 spellen1B10,000 BC Fire & Ice3 spellen
7x7 Zeus Max3 spellen
5 Doggy Millionaires3 spellen
10,000 X Gold 22 spellen
5k Gold Mine2 spellen
8k Ultra Gold Ultimate2 spellen
3 Lucky Leprechauns2 spellen
4 Secret Pyramids2 spellenBeste slots van 4ThePlayer op RTP
| Slot | RTP | Volatiliteit |
|---|---|---|
| 1 Left Alive | 97% | Hoog |
| 9k Yeti | 97% | Hoog |
| 12 Trojan Mysteries | 96,5% | Hoog |
| 2 Gods Zeus vs Thor | 96,5% | Hoog |
| 3 Secret Cities | 96,5% | Zeer hoog |
| 6 Wild Sharks | 96,5% | Hoog |
| 10x Rewind | 96,47% | Hoog |
| 123 Boom! | 96,44% | Gemiddeld–hoog |
| 5 Wild Buffalo 3 | 96,04% | Hoog |
| 5 Wild Buffalo 2 | 96,01% | Gemiddeld |
Grootste maximale winsten
| Slot | Maximale winst | RTP |
|---|---|---|
| 90k Yeti Gigablox | 90.000x | 95,5% |
| 7 Gold Gigablox | 70.000x | 96% |
| 60 Second Heist | 60.000x | 96% |
| 4 Secret Pyramids | 55.000x | 95% |
| 3 Secret Cities | 50.000x | 96,5% |
| 7 Elements | 25.000x | 95% |
| 10,000 X Gold 2 | 20.000x | 94% |
| 10x Rewind | 20.000x | 96,47% |
| 12 Trojan Mysteries | 20.000x | 96,5% |
| 7x7 Zeus Max | 17.650x | 94% |
Gegevens tonen
| Jaar | Uitgebrachte slots |
|---|---|
| 2019 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2022 | 7 |
| 2023 | 9 |
| 2024 | 11 |
| 2025 | 13 |
| 2026 | 13 |
A–Z
Elke slot van 4ThePlayer van A tot Z
# 66
Vragen
Veelgestelde vragen
Hoeveel slots heeft 4ThePlayer gemaakt?
Onze database bevat 66 online slots van 4ThePlayer, met een gemiddelde gepubliceerde RTP van 95,18%.
Wanneer is 4ThePlayer opgericht?
4ThePlayer is opgericht in 2018 en gevestigd in London, United Kingdom.
Welke slot van 4ThePlayer heeft de hoogste RTP?
In onze database heeft 1 Left Alive de hoogste gepubliceerde RTP: 97%. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus kijk in het infoscherm van het spel.
Welke slot van 4ThePlayer heeft de grootste maximale winst?
In onze database heeft 90k Yeti Gigablox de hoogste gepubliceerde maximale winst: 90.000x de inzet.
Wat is de nieuwste slot van 4ThePlayer?
De meest recente release in onze database is 3 Cash Chameleons, uitgebracht op 22 oktober 2026.
Kan ik slots van 4ThePlayer gratis spelen?
Ja. 51 slots van 4ThePlayer hebben een officiële demo met speelgeld, gratis voor leden van GambGenius van 18 jaar en ouder.
Wat zijn de populairste reeksen van 4ThePlayer?
Reeksen met meerdere spellen in onze database zijn onder meer 10,000 BC, 4 Fantastic Fish, 5 Wild, 7x7, Yeti.
Gratis lidmaatschap
Bekijk elke slot van 4ThePlayer – gratis
- Geavanceerde filters: RTP, maximale winst, features, mechaniek en thema
- Volledige regels, uitbetalingen en strategie voor 14.851 slots
- Speel 7.067 officiële demo’s met speelgeld
- Zet aanbiedingen, slots en gidsen op je shortlist
- Gratis, geen creditcard nodig, alleen 18+
Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+
Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?
Gokken moet leuk blijven
Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.
1 Left Alive97% RTP
9k Yeti97% RTP
12 Trojan Mysteries96,5% RTP
2 Gods Zeus vs Thor96,5% RTP
3 Secret Cities96,5% RTP
6 Wild Sharks96,5% RTP
10x Rewind96,47% RTP
123 Boom!96,44% RTP
10,000 BC DoubleMax96% RTP
21 Thor Lightning Ways96% RTP
90k Yeti Gigablox90.000x
7 Gold Gigablox70.000x
60 Second Heist60.000x
7 Elements25.000x
4 Fantastic Fish Gold15.070x
10,000 BC 2 DoubleMax94% RTP
10,000 X Gold94% RTP
2 Sweet 4 U94% RTP